Vitajte
Zavolajte nám

+421 911 194 158

Napíšte nám

consultant@zstrategy.sk

O nás

atheo s.r.o.

Náš príbeh

Príbeh spoločnosti atheo začínal ešte v období, kedy som nevedela, že sa naše cesty spoja. atheo tvoril tím mladých a dynamických ľudí s nekonečnými predstavami.
atheo sa zameriavalo na tvorbu webov, a reklamu v on-line svete.

Naše cesty sa stretli s atheo v roku 2021, kedy som sa ja takmer 20 rokoch v korporátnych spoločnostiach rozhodla ponúknuť všetky nadobudnuté manažérske znalosti a skúsenosti zo sveta biznisu iným podnikateľom. Mojou silnou stránkou je nadhľad, strategický pohľad do budúcnosti, prepájanie jednotlivých firemných procesov.
Rok 2021 bol rokom poznačeným pandémiou a dopyt po on-line službách v marketingu ma priviedol k atheo. Získala som tím mladých ľudí, ktorí dokonale doplnili portfólio služieb v oblasti biznisu, stratégií a financií o plnenie a realizáciu vytvorených plánov pre klientov. Po tomto spojení atheo ponúka komplexné služby pre malých a stredných podnikateľov v oblasti biznisu a marketingu. Biznis, stratégie, marketing, financie a organizácia tvoria základné piliere našich služieb.

Spoločnosť v 21.storočí sa mení. Ľuďom oveľa viac záleží na životnom prostredí, na zdravom životnom štýle, osobnom rozvoji, flexibilite. Teda aj nákupné správanie našich zákazníkov sa mení. V tejto dobe má oveľa väčšie šance rýchlejšie a flexibilnejšie zareagovať malý podnikateľ ako globálna firma. V tejto oblasti sú malé podniky silnejšie a dokážu konkurovať veľkým globálnym hráčom. A práve preto pomáhame malým a stredným podnikateľom pozrieť na svoj business z nadhľadu, aby ich podnikanie napĺňalo a predaj rástol.

Zuzana Slezáková

Konateľka spoločnosti atheo s.r.o.
Stratégia, budúcnosť, úspech.
To je to čo nás v atheo baví.